KONST / Litografier / Färglitografi 14413127
nr 1441 3127
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterskärgård. Signerad, numrerad 177/360. Färglitografi, bildmått: 33x43, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Kondition: saknar glasskiva, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:27:34
500 kr
600 kr
700 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson